Dziękuję za zakup!

Razem odkryjemy świat błysków i technikę pracy z lampami, aby Twoja fotografia osiągnęła nowy poziom. Życzę Ci owocnej nauki i mnóstwa inspiracji!

W podziękowaniu mam dla Ciebie specjalną ofertę:

Kurs obróbki zdjęć 40% taniej!

Sprawdź intro i przekonaj się, jak kurs obróbki zdjęć wygląda od środka

Kurs stworzony dla fotografów chcących usprawnić swój warsztat. Takich, którzy nie chcą ograniczać się jedynie do klikania presetów w lightroomie, lecz chcą mieć całkowitą kontrolę nad finalnym wyglądem zdjęcia.

Do końca okazji pozostało

dni
godz.
min.
sek.

Kurs obróbki zdjęć to praktyczna wiedza, z którą nauczysz się:

Jak przyśpieszyć proces obróbki zdjęć

Poznasz techniki i narzędzia, które pomogą Ci przyśpieszyć proces edycji zdjęć, dzięki czemu będziesz w stanie realizować większą ilość projektów.

Jak uzyskać pożądany kolor

Nauczysz się właściwie wykorzystać narzędzia korekcji koloru, aby uzyskać efekty zgodne z Twoją wizją artystyczną oraz dowiesz się, jak uzyskać spójność kolorystyczną swoich prac.

Jak uporządkować i zautomatyzować obróbkę

Odkryjesz zautomatyzowane metody pracy, z którymi obróbka stanie się bardziej efektywna, a Twój warsztat będzie wydajniejszy.

Jak pracować szybko i jakościowo

Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci łączyć prędkość pracy z jakością efektów. Nauczysz się radzić sobie z problematycznymi sytuacjami podczas obróbki.

Zobacz zdjęcia przed i po obróbce

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces ich obróbki, a także wielu innych zdjęć!

Opinie o kursie

Sprawdź, co inni myślą na temat moich lekcji

Zamów kurs już dziś

Kurs obróbki zdjęć 40% taniej!

Odkryj tajniki mistrzowskiej obróbki zdjęć i przekształć swoje zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki. Nie czekaj, zainwestuj w swoje umiejętności już dziś i zacznij tworzyć niezapomniane obrazy, które zachwycą każdego!

299zł

179 zł