Kurs obróbki zdjęć

– Obróbka zdjęć sprawia Ci problemy?

– Nie potrafisz zapanować nad kolorem?

– Chcesz czegoś więcej niż kolejnej paczki presetów?

Jestem Dawid i pasjonuję się sztuką obróbki zdjęć. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają mi dzielić się wiedzą fotograficzną z innymi. Stworzyłem kurs, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zaawansowanej obróbki zdjęć oraz odkryje tajniki, z którymi Twoja twórczość zyska nowe oblicze.

Zdobądź wiedzę, która zrewolucjonizuje Twoją twórczość.

Kurs to obróbki zdjęć to kompleksowe źródło wiedzy, które pomoże Ci opanować kluczowe umiejętności i techniki. Oto, czego możesz się spodziewać:

Nauka bez ograniczeń czasowych

Ponad 9 godzin materiału, podzielonego na lekcje, które otworzą przed Tobą drzwi do profesjonalnej obróbki.

Zamknięta społeczność premium

Dostęp do grupy Uczestników, w której możesz zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami.

Praktyczna obróbka krok po kroku

Dostęp do dziesiątek zdjęć z różnych dziedzin fotografii z wyjaśnionym procesem ich obróbki.

Kody rabatowe i promocje

Zniżki od firm z branży fotograficznej, dzięki którym zaoszczędzisz na nowym sprzęcie.

Dożywotni dostęp i aktualizacje

Nieograniczony czasowo dostęp do kursu i darmowe aktualizacje o kolejne materiały edukacyjne.

Certyfikat

Jeśli zechcesz, otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu i zdobytych umiejętności.

Sprawdź intro i przekonaj się, jak kurs wygląda od środka

Kurs ma formę nagrań wideo, które stopniowo wprowadzą Cię w tajniki profesjonalnej obróbki zdjęć. Dzięki przystępnej formie, szybko przyswoisz wiedzę, z którą Twoja fotografia przejdzie na wyższy poziom.

Kurs obróbki zdjęć to praktyczna wiedza, z którą nauczysz się:

Jak przyśpieszyć proces obróbki zdjęć

Poznasz techniki i narzędzia, które pomogą Ci przyśpieszyć proces edycji zdjęć, dzięki czemu będziesz w stanie realizować większą ilość projektów.

Jak uzyskać pożądany kolor

Nauczysz się właściwie wykorzystać narzędzia korekcji koloru, aby uzyskać efekty zgodne z Twoją wizją artystyczną oraz dowiesz się, jak uzyskać spójność kolorystyczną swoich prac.

Jak uporządkować i zautomatyzować obróbkę

Odkryjesz zautomatyzowane metody pracy, z którymi obróbka stanie się bardziej efektywna, a Twój warsztat będzie wydajniejszy.

Jak pracować szybko i jakościowo

Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci łączyć prędkość pracy z jakością efektów. Nauczysz się radzić sobie z problematycznymi sytuacjami podczas obróbki.

Zobacz zdjęcia przed i po obróbce

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces ich obróbki, a także wielu innych zdjęć!

Zastanawiasz się nad zakupem?
Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Na jakim oprogramowaniu pracuję?

Kurs opiera się na pracy w Capture One i Adobe Photoshop. Według mnie to najlepsze oprogramowanie pozwalające osiągać dużo lepsze efekty niż chociażby Adobe Lightroom. Poza Capture One i Photoshopem używam wtyczek i pluginów takich jak Alien Skin Exposure i Color Efe Pro.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs stworzony dla fotografów chcących usprawnić swój warsztat. Takich, którzy nie chcą ograniczać się jedynie do klikania presetów w Lightroomie. lecz chcą mieć całkowitą kontrolę nad finalnym wyglądem zdjęcia.

Czy kurs jest dla Ciebie,
jeśli pracujesz w Lightroomie?

W przyszłości rozwinę kurs o obróbkę zdjęć
w Lightroomie — jeśli dokonasz zakupu aktualizację otrzymasz bezpłatnie. Jestem jednak przekonany, że gdy spróbujesz pracy w Capture One, Lightroom „pójdzie w odstawkę”.

Zobacz zdjęcia przed i po obróbce

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces ich obróbki, a także wielu innych zdjęć!

Dawid Mazur

Od ponad dekady specjalizuję się w fotografii ślubnej i komercyjnej, a także pasjonuję się w fotografii dronowej. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami dzielę się z innymi entuzjastami fotografii prowadząc szkolenia — zarówno stacjonarne, jak i online.

Fotografia to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja, która pozwala mi tworzyć unikatowe momenty, eksperymentować ze światłem i ciągle się rozwijać. Za pomocą kursów mogę dzielić się zgromadzoną wiedzą, czerpać inspiracjea także łączyć radość z pracy twarzą w twarz z elastycznością e-learningu.

Fotografia to moja codzienność — praca, którą wykonuję z uśmiechem, kształtując własną ścieżkę kariery. Dla mnie najważniejszy jest rozwój i satysfakcja z procesu odkrywania nowych możliwości, nie tylko osiągniętych sukcesów.

Dołącz do naszego grona i poznaj tajniki fotografii z pasją!

Opinie o kursie

Sprawdź, co inni myślą na temat moich lekcji

Zamów kurs już dziś

Kurs obróbki zdjęć

Odkryj tajniki mistrzowskiej obróbki zdjęć i przekształć swoje zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki. Nie czekaj, zainwestuj w swoje umiejętności już dziś i zacznij tworzyć niezapomniane obrazy, które zachwycą każdego!

299zł

239 zł